Škola lyžování a SNB

Škola lyžování a snowboardingu pro děti 2023

Dětská škola lyžování a snowboardingu 2023 je vhodná pro naprosté začátečníky, ale i k vylepšení stylu aktivních lyžařů a snowboardistů. Máte-li zájem o výuku lyžování nebo snowboardingu pro dospělé, klikněte sem.

Soboty na Mitterdorfu

Ráno start z Českých Budějovic do 85 km vzdáleného moderního skiareálu Mitterdorf, Německo. „Šumavský ledovec“ nabízí 8km sjezdovek dle pokročilosti – 2 modré, 2 červené a 1 černou. K dispozici je kotva, lanovka a také zastřešený pojízdný koberec. Nejmenší lyžaři se mohou vyřádit v nadupaném Skizirkusu. Na Mitterdorfu čeká na Vaše děti krásný den na sněhu, díky kterému si zamilují zimní sporty, a budou se v nich lekci od lekce zlepšovat. Večer se k Vám budou vracet příjemně unavené a plné nových zážitků.

Určení: děti na lyžích nebo snowboardu ve věku 5 – 15 let
Termíny:  28.1.,11.2., 18.2.  a 4.3. 2023
POZOR! Start školy je z důvodu špatných sněhových podmínek posunut na 28.1.23
Kurz je obsazen 

Bližší informace

  • Na lyžích nebo snowboardu budou Vaše děti učit profi instruktoři – i letos se můžete těšit na naši partu zkušených instruktorů pod vedením Mgr. Jiřího Járy
  • Jsme akreditovaná lyžařská škola – člen Českého svazu lyžařských školcsls logo
  • Cena zahrnuje 4x celodenní výuku lyžování nebo snowboardingu pod vedením zkušeného a kvalifikovaného instruktora s vysokoškolskou akreditací, dopravu z Českých Budějovic a zpět a správní poplatky. Vleky a obědy se hradí zvlášť.
  • Nutná je vlastní lyžařská/SNB výstroj, seřízené vázání ze servisu, lyžařská  přilba, cestovní pas (občanský průkaz) a pojištění do zahraničí
  • Přihlásit se můžete jednoduše ONLINE
CENÍK Školné Cena vleků Obědy
Mitterdorf – 4 soboty 5-16 let 4 590,-/4 dny 17 eur/den 13 eur/oběd

 

Školné zahrnuje 4 sobotní lekce. V případě, že nebudou z organizačních, klimatických nebo epidemiologických důvodů odjety všechny čtyři lekce, bude navrácena poměrná část kurzovného. V ostatních případech nelze bohužel kurzovné vracet (více viz Provozní podmínky)

Částka na hrazení vleků a obědů bude vybrána CELÁ (tzn.  120 eur) v hotovosti v den odjezdu. V případě, že dítě některý den nepojede, bude přebytek z vybrané částky navrácen na konci kurzu (za den neúčasti se tedy vrací 30 eur).  Oběd zahrnuje hlavní jídlo a pití. Možnost bezlepkového a bezlaktózového oběda (uveďte prosím v poznámce přihlášky).

Časté dotazy

lyzovanicb-b

Loading...