Škola lyžování a SNB

Škola lyžování a snowboardingu pro děti 2021

Dětská škola lyžování a snowboardingu 2021 je vhodná pro naprosté začátečníky, ale i k vylepšení stylu aktivních lyžařů a snowboardistů. Máte-li zájem o výuku lyžování nebo snowboardingu pro dospělé, klikněte sem.

Letos poprvé nabízíme odlišné programy pro začátečníky a pro pokročilé jezdce.

Aktuální situace covid-19

V tuto chvíli (23.1.21) není možné lyžařskou školu uskutečnit. Nevíme ani, jak se budou opatření měnit. Máme ale záložní plány pro menší skupiny dětí a na českých sjezdovkách. Jakmile to bude možné, uskutečníme, co půjde, aby děti letos o lyžování nepřišly!

Pokud máte o lyžařskou školu zájem, prosíme, přihlaste se!  Aktuálně nezasíláme žádné faktury. Přihlášku bereme jako první krok k tomu, abychom mohli v případě, že to půjde, obratem reagovat a akci spustit. 

Naše lyžařská škola si účast dětí podmiňuje čestným prohlášením o neexistenci respiračního onemocnění (znáte ze školy). V součinnosti s naším partnerem nabízíme pojištění do zahraničí s připojištěním „covid“, které zaručuje navrácení peněz, pokud by dítě onemocnělo covid-19.

Soboty na Hochfichtu

Ráno start z Českých Budějovic do 93 km vzdáleného moderního skiareálu Hochficht, Rakousko. Jedná se o největší rakouský skiareál mimo Alpy, který tvoří houpačka mezi 3  horskými vrcholy: Hochficht, Reischlberg, Zwieselberg. Skiareál nabízí 20km kvalitně upravovaných sjezdovek několika úrovní včetně kabinkové lanovky. Tady Vaše děti stráví den plný pohody na svahu, zažijí legraci s novými kamarády a především budou krok po kroku zlepšovat svoje lyžařské dovednosti. Večer návrat zpět k (odpočinutým 🙂 ) rodičům.

Určení: mírně pokročilí lyžaři a snowboardisté a pokročilí lyžaři a snowboardisté ve věku 8 – 16 let
Termíny:  9.1., 16.1., 23.1., 6.2. 2021

Neděle na Mitterdorfu

Ráno start z Českých Budějovic do 85 km vzdáleného moderního skiareálu Mitterdorf, Německo. „Šumavský ledovec“ nabízí 8km sjezdovek dle pokročilosti – 2 modré, 2 červené a 1 černou. K dispozici je kotva, lanovka a také zastřešený pojízdný koberec. Nejmenší lyžaři se mohou vyřádit v nadupaném Skizirkusu. Na Mitterdorfu čeká na Vaše děti krásný den na sněhu, díky kterému si zamilují zimní sporty, a budou se v nich lekci od lekce zlepšovat. Večer se k Vám budou vracet příjemně unavené a plné nových zážitků.

Určení: začátečníci a mírně pokročilí na lyžích nebo snowboardu ve věku 5 – 15 let
Termíny:  10.1., 17.1., 24.1., 7.2. 2021

Bližší informace

  • Na lyžích nebo snowboardu budou Vaše děti učit profi instruktoři – i letos se můžete těšit na naši partu zkušených instruktorů pod vedením Mgr. Jiřího Járy
  • Jsme akreditovaná lyžařská škola – člen Českého svazu lyžařských školcsls logo
  • Cena zahrnuje 4x celodenní výuku lyžování nebo snowboardingu pod vedením zkušeného a kvalifikovaného instruktora s vysokoškolskou akreditací, dopravu z Českých Budějovic a zpět a správní poplatky. Vleky a obědy se hradí zvlášť.
  • Nutná je vlastní lyžařská/SNB výstroj, seřízené vázání ze servisu, lyžařská  přilba, cestovní pas (občanský průkaz) a pojištění do zahraničí
  • Nově nabízíme spolu s partnerem možnost v rámci pojištění do zahraničí pojistit storno lyžařské školy v případě covidu
  • Přihlásit se můžete jednoduše ONLINE
CENÍK Školné Cena vleků Obědy
Hochficht – soboty mírně pokročilí a pokročilí 8-16 let 3 290,- 11 resp. 25 eur* 7 eur
Mitterdorf – neděle začátečníci a mírně pokročilí 5-15 let 3 290,- 16 eur 7 eur

 

* děti narozené od roku 2015 dál jezdí za nižší cenu 11 eur, starší děti za 25 eur/den. Na Hochfichtu je možné zakoupit 4 celodenní skipasy na začátku kurzu, cena je výhodnější – 41 eur a 78 eur. Skipasy jsou ale nepřenosné, a tak v případě neúčasti nelze částku za ně vracet.

Školné zahrnuje 4 sobotní lekce. V případě, že nebudou z organizačních nebo klimatických důvodů odjety všechny čtyři lekce, bude navrácena poměrná část kurzovného. V ostatních případech nelze bohužel kurzovné vracet (více viz Provozní podmínky)

Částka na hrazení vleků a obědů bude vybírána v hotovosti v den odjezdu, vleky budou rozúčtovány dle skutečného využití a případný přebytek z vybrané částky bude navrácen na konci kurzu. V případě Hochfichtu lze uhradit 4 celodenní skipasy za zvýhodněnou cenu (41 eur – narození 2015+, nebo 78 eur pro starší děti; skipasy jsou nepřenosné a v případě neúčasti nelze částku za ně vracet).

Oběd zahrnuje hlavní jídlo a pití. Možnost bezlepkového a bezlaktózového oběda (uveďte prosím v poznámce přihlášky).

Časté dotazy
Loading...