Příměstský tábor České Budějovice

Sportovní příměstský tábor České Budějovice

PŘIPRAVUJEME

Letní příměstský tábor pro děti z Českých Budějovic a okolí v termínech roku 2024:

  1. turnus –
  2. turnus –

Sportovně zážitkový příměstský tábor České Budějovice je zaměřen na sportování, pobyt v přírodě a zážitky v dětské skupině.

Tábor vedou naši zkušení instruktoři s pedagogickým vzděláním a dlouholetými instruktorskými zkušenostmi. S dětmi pracujeme s respektujícím přístupem, s citem a radostí. (Mimo jiné provozujeme Dětskou školu lyžování a snowboardingu nebo Kurz inline bruslení). Současně máme nemalé zkušenosti s teambuildingovými akcemi a víme, jak udělat legraci a stmelit partu.

Příměstský tábor Aloha Spirit – na jaké aktivity se můžete těšit?

Klademe důraz na aktivní pobyt v přírodě za každého počasí. Tábor je vhodný pro děti od 6 do 12 let. Vaše děti mimo jiné zažijí:

  • rafting na řece Vltavě
  • výlet na kolech
  • bojovou hru v lese
  • paddleboarding
  • slackline, lanové aktivity, aquabombing, poznávání přírodních krás, jízdu vlakem a mnohé další

Příměstský tábor České Budějovice – cena a podmínky 

Cena je za 5 dní je

Cena zahrnuje práci instruktorů, materiály, vybavení, záchranné vesty a dopravu. Nezahrnuje oběd a svačiny. Oběd je řešen hromadně v ceně 150,-/dítě/den, nabízíme také možnost bezlepkové diety.

Částku za tábor lze fakturovat zaměstnavateli nebo přes Sodexo (Benefit na přání). Na sportovní příměstský tábor lze čerpat příspěvek u některých zdravotních pojišťoven.

Na platbu tábora Vám bude po přihlášení vystavena faktura se splatností 7 dní. Po uhrazení faktury pro Vás bude místo závazně blokováno.  Oznámíte-li zrušení účasti na táboře 14 kalendářních dní před prvním dnem tábora, bude částka navrácena v plné výši. V ostatních případech neúčasti částku z organizačních důvodů nevracíme.

Pokud máte zájem o bližší informace, prosím, kontaktujte nás.

Loading...