Příměstský tábor České Budějovice

Sportovní příměstský tábor České Budějovice

Letní příměstský tábor pro děti z Českých Budějovic a okolí v termínech roku 2024:

  1. turnus –  1.-5.7. 2024 –  OBSAZENO
  2. turnus –  8.-12.7. 2024 – OBSAZENO
  3. turnus – 19.-23.8. 2024 –  POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA

Sportovně zážitkový příměstský tábor České Budějovice je zaměřen na sportování, pobyt v přírodě a zážitky v dětské skupině.

Tábor vedou naši zkušení instruktoři s pedagogickým vzděláním a dlouholetými instruktorskými zkušenostmi. S dětmi pracujeme s respektujícím přístupem, s citem a radostí. (Mimo jiné provozujeme Dětskou školu lyžování a snowboardingu nebo Kurz inline bruslení). Současně máme nemalé zkušenosti s teambuildingovými akcemi a víme, jak udělat legraci a stmelit partu.

Příměstský tábor Aloha Spirit – na jaké aktivity se můžete těšit?

Klademe důraz na aktivní pobyt v přírodě za každého počasí, nejedná se ale o žádné vrcholové sportování. Cílem tábora je posílit pozitivní vazbu k pohybu, vyzkoušet si sporty, se kterými se děti nesetkají třeba ve škole, a strávit příjemný čas na čerstvém vzduchu s kamarády.

Tábor je vhodný pro děti od 6 do 12 let. Každý den na ně čeká nové dobrodružství:

  • rafting na řece Vltavě
  • výlet na kolech
  • bojovka v lese
  • paddleboarding na pískárnách
  • slackline a lanové aktivity
  • plavání, míčové hry, jízda vlakem a mnohé další

Příměstský tábor České Budějovice – cena a podmínky 

Cena je za 5 dní je 3 890,-

Cena zahrnuje práci instruktorů, materiály, vybavení (včetně záchranné vesty) a dopravu. Nezahrnuje oběd a svačiny. Oběd je řešen hromadně v ceně 150,-/dítě/den, nabízíme také možnost bezlepkové diety.

Částku za tábor lze fakturovat zaměstnavateli nebo přes Sodexo (Benefit na přání). Na sportovní příměstský tábor lze čerpat příspěvek u některých zdravotních pojišťoven.

Na platbu tábora Vám bude po přihlášení vystavena faktura se splatností 7 dní. Po uhrazení faktury pro Vás bude místo závazně blokováno.  Oznámíte-li zrušení účasti na táboře 14 kalendářních dní před prvním dnem tábora, bude částka navrácena v plné výši. V ostatních případech neúčasti částku z organizačních důvodů nevracíme.

Pokud máte zájem o bližší informace, prosím, kontaktujte nás.

Loading...