O nás

Aloha Spirit – co to vlastně je?

Znáte ten pocit, kdy je Vám prostě dobře, cítíte se fajn, protože děláte zrovna něco, co Vás baví?

Díváte se na své kamarády, rodinu, kolegy, na krásnou přírodní scenerii, která se před Vámi rozprostírá, cítíte slunce a vítr ve tváři a říkáte si, že tohle je ta chvíle. To tady a teď, kdy skutečně ŽIJETE?

Nevěděli jsme přesně, jak tenhle pocit pojmenovat, a tak jsme pátrali, až jsme objevili definici, která pasuje takříkajíc jako zadnice na hrnec, a u té už jsme zůstali 🙂 No a ano, má to trochu souvislost s tím, že tady všichni milujeme surfování 🙂

Pracujeme s Aloha Spirit

Slovo Aloha asi znáte jako pozdrav. Ale není to jen pozdrav, je to způsob pozitivního vnímání sebe sama, lidí okolo Vás a světa vůbec. Je to způsob, jakým lze přijímat každou životní situaci a každý problém – a také ho vyřešit. Pozitivní přístup k sobě, ke svému okolí, k přírodě, ke světu -to  vše je duch Aloha.

S tímto krédem přistupujeme ke všem aktivitám, které provozujeme a organizujeme. Nespěcháme, užíváme si,  hledáme vždy to dobré. Pracujeme s pohodou a úsměvem a rádi je předáváme dál. Naše práce nás těší, což je na nás na první pohled vidět 🙂 A tak si myslím, že to má být.

aloha spirit tiki

Těším se na Vás,

Jirka Jára

šéf, trenér, tělocvikář, člověk

Loading...