Nový školní rok s Alohou :-)

Prázdniny jsou fuč, nový školní rok odstartoval a s ním opět i naše nabídka akcí pro děti. Na září jsme připravili další várku kurzu inline bruslení ve Stromovce, o který je tradičně velký zájem. Nebyli bychom to ale my, kdybychom ještě v krátkých rukávech nepošilhávali po sněhu, podívejte se proto spolu s námi, co jsme připravili na zimní sezónu.

Lyžování a snowboarding pro děti i dospělé

DSC_6517Zimní klasika je naše škola lyžování a snowboardingu pro děti. Autobus z Českých Budějovic bude i v lednu a únoru 2019 opět o sobotách vyrážet na německý Mitterdorf, kde bude pro pro děti připravena výuka lyžování a snowboardingu pod vedením naší pohodové partičky instruktorů.

Aktuálně připravujeme, stejně jako v loňském roce, také lyžařský pobytový kurz pro celou rodinu. Lyžařská škola pro děti, carving bez dětí nebo relax pro rodiče. Pro podrobnosti sledujte náš Facebook.

Jak jste od nás zvyklí, budeme samozřejmě k dispozici i pro individuální výuku. Potřebují Vaše děti trochu oprášit kouzelná prkýnka před školním lyžákem? Chcete se naučit carvovat nebo jste věční začátečníci na snowboardu a chcete se konečně rozjezdit? Aloha Spirit s profi týmem akreditovaných instruktorů je tu pro Vás 🙂

Kontaktujte nás také pro nabídku zimních firemních akcí a originálního teambuildingu na sněhu, ubytovací kapacity se rychle plní.

Novinka pro rok 2019

Po velkém zájmu o letní příměstský tábor jsme se rozhodli rozjet originální akci na jarní prázdniny v Českých Budějovicích. Nemusíte si brát dovolenou, abyste vozili děti na hory. Máme pro Vás zimní příměstský tábor, na který budou Vaše děti chtít každý rok. Novinku najdete už brzo na našem webu 🙂

Těšíme se na Vás!

Loading...