Kurz inline bruslení startuje

Zimní sezóna se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Lyžařská škola je za námi, rodinný kurz v Rakousku skončil tento pátek a nyní dojíždíme poslední individuální lekce, naštěstí počasí ještě přeje, ale jaro na sebe nenechá dlouho čekat.

Duben na kolečkách pro děti

V dubnu už bude, doufáme, v plném proudu, a tak se budeme stejně jako loni těšit na malé bruslařky a bruslaře v Budějovicích pod Dlouhým mostem a ve Stromovce. V našem kurz inline bruslení pro děti učíme začátečníky i pokročilé jak bezpečně zastavit, zatáčet a jak se pohybovat v běžném provozu na cyklistických stezkách. Umět na inlinech patří v dnešní době takříkajíc k dětskému standardu, a proto nás nepřekvapuje, že je o kurz zájem.

brusleni budejovice

Výuka bruslení pro dospělé

Velký zájem ale pociťujeme také ze strany rodičů. Proto jsme se, stejně jako v loňském roce, rozhodli dát prostor i dospělákům. Pokud jste věčným začátečníkem, brzdíte o sloupy veřejného osvětlení, bojíte se vyrazit na brusle se zdatnějšími kamarády, nebo se cítíte trapně, že Vaše dětí bruslí líp než Vy – jsme tu pro Vás 🙂 Společně se do toho pustíme. Žádný trapas, jen aktivní podvečery a rychlé zlepšení.

Máte-li zájem přihlásit děti, více informací a přihlášku najdete tady. 

Pokud chcete přihlásit sebe, mrkněte sem, domluvíme se konkrétně dle Vašich popracovních možností.

 

 

Loading...