Škola lyžování – dotazy

Škola lyžování & SNB – vše, co potřebujete vědět

  • Cena 3 290,- zahrnuje 4x výuku lyžování nebo snowboardingu pod vedením zkušeného a kvalifikovaného instruktora, dopravu z Českých Budějovic a správní poplatky. Vleky a obědy se hradí zvlášť.
  • Nutná je vlastní lyžařská/SNB výstroj, seřízené vázání ze servisu, lyžařská  přilba.

Časté dotazy

Jaké věci s sebou?

Základem je nepromokavé lyžařské nebo snowboardové oblečení, teplé spodní prádlo, vhodné ponožky a rukavice, čepice. Ochranná přilba je povinná pro všechny účastníky kurzu! Bez ochranné přilby se nebude Vaše dítě moci kurzu účastnit. Ze zkušenosti doporučujeme také lyžařské brýle, které zajistí příjemný pobyt na svahu i v případě sněžení.

Samozřejmostí jsou lyže nebo snowboard správné velikosti se správně seřízeným vázáním a vhodné lyžařské/snowboardové boty. Lyžaři nesmí zapomenout na hůlky, vše Vám poskytnou v kvalitní půjčovně lyží. 

Vybíráte lyže pro děti a nevíte si rady s velikostí? Čtěte na našem blogu: Jak vybrat dětem lyže

Obědy jsou zajištěny společně v místě. V každém případě doporučujeme svačinu – pití, čaj v termosce, tatranku nebo čokoládovou tyčinku pro doplnění energie.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete vyplněním a odesláním online přihlášky, kterou naleznete na našich webových stránkách, nebo můžete zaslat žádost o přihlášení do kurzu na náš email info@aloha-spirit.cz (v tomto případě prosím uveďte jméno a příjmení dítěte, adresu, datum narození a kontakt na Vás jako rodiče– email a telefon).

Nevím, na který den svoje dítě přihlásit…

Pokud váháte mezi Mitterdorfem a Hochfichtem, berte prosím v potaz jednak věk dítěte a jednak jeho zkušenost s lyžováním, snowboardingem. Hochficht není vhodný pro začátečníky, pokud Vaše děti na lyžích nikdy nestály, je pro ně Mitterdorf tou správnou volbou.

Co se stane, když se moje dítě nebude moci kurzu zúčastnit?

Jestliže se nebudete moci plánované výuky zúčastnit například při nachlazení apod., jste povinni toto neprodleně oznámit, a to na email info@aloha-spirit.cz. Kurzovné za uhrazené lekce nelze v tomto případě z organizačních důvodů vracet, a to ani částečně a ani formou náhrady.

Výjimku tvoří tyto případy:

a) oznámíte zrušení účasti na kurzu 30 kalendářních dní před prvním plánovaným termínem výuky, bude kurzovné navráceno v plné výši.

b) oznámíte-li neúčast na celém kurzu více než 7 kalendářních dní před prvním termínem výuky a důvodem neúčasti na celém kurzu budou zdravotní důvody, které se s účastí na kurzu neslučují (např. úraz), které prokážete lékařským potvrzením, bude kurzovné navráceno v plné výši.

c) v případě, že ještě před zahájením kurzu oznámíte, že se některé z lekcí nebudete moci zúčastnit, lze tuto nahradit na bonusové lekci, bude-li vypsána.

Kompletní provozní podmínky najdete ZDE.

Přihláška ONLINE
Loading...