Škola lyžování – dotazy


Škola lyžování & SNB – vše, co potřebujete vědět

  • Škola lyžování je vhodná pro děti a mládež od 5 do 15 let, vhodné pro začátečníky i pokročilé, děti budou rozděleny do skupiny dle pokročilosti
  • Termíny lekcí:  12.1., 19.1., 26.1., 9.2. 2019
  • Cena 2 990,- (resp. 3 290,-) zahrnuje 4x výuku lyžování nebo snowboardingu pod vedením zkušeného a kvalifikovaného instruktora, dopravu z Českých Budějovic a správní poplatky. Vleky a obědy se hradí zvlášť.
  • Nutná je vlastní lyžařská/SNB výstroj, seřízené vázání ze servisu, lyžařská  přilba.

 

Časté dotazy

 

Jaké věci s sebou?

Základem je nepromokavé lyžařské nebo snowboardové oblečení, teplé spodní prádlo, vhodné ponožky a rukavice, čepice. Ochranná přilba je povinná pro všechny účastníky kurzu! Bez ochranné přilby se nebude Vaše dítě moci kurzu účastnit. Ze zkušenosti doporučujeme také lyžařské brýle, které zajistí příjemný pobyt na svahu i v případě sněžení.

Samozřejmostí jsou lyže nebo snowboard správné velikosti se správně seřízeným vázáním a vhodné lyžařské/snowboardové boty. Lyžaři nesmí zapomenout na hůlky, vše Vám poskytnou v kvalitní půjčovně lyží. 

Vybíráte lyže pro děti a nevíte si rady s velikostí? Čtěte na našem blogu: Jak vybrat dětem lyže

Všichni účastníci naší školy lyžování získají možnost zakoupit dětský lyžařský set od české firmy Sporten za zvýhodněnou cenu.

Obědy jsou zajištěny společně v místě. V každém případě doporučujeme svačinu – pití, čaj v termosce, tatranku nebo čokoládovou tyčinku pro doplnění energie.

 

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete vyplněním a odesláním online přihlášky, kterou naleznete na našich webových stránkách, nebo můžete zaslat žádost o přihlášení do kurzu na náš email info@aloha-spirit.cz (v tomto případě prosím uveďte jméno a příjmení dítěte, adresu, datum narození a kontakt na Vás jako rodiče– email a telefon).

 

Přihláška ONLINE